Baba Vanga nám opět vyveštila pořádně drsnou budoucnost. Úspěšně předpověděla brexit, vzestup Islámského státu a také pád dvojčat 11. září. Babu Vang přezdívají balkánským Nostradamem a ne nadarmo – její hrozivé věštby totiž mají nepříjemný zvyk … naplnění…

Až 68 procent předpovědí Baby Vangy se už naplnilo – dost na to, abychom začali roku 2019 skutečně obávat. Podle legendární věštkyně nás ani nikoho na světě totiž nečeká nic dobrého. Šampaňské na Silvestra raději ani nekupujte a pokud už se vám chladí, raději si ho odložte na lepší příležitost. Vypadá to tak, že za rokem 2018 ještě budeme plakat!

I přesto, že slepá Bulharka Vanga († 85) zemřela v roce 1996, pro konšiprátorov a nadšence paranormálních jevů je dodnes ikonou. Těžko říct, zda měla skutečně “dar” nebo jen štěstí při tipování, v každém případě se traduje příběh, že o zrak přišla během tornáda a následně její zázračně vyrostlo “třetí oko”. Její schopnost předpovídat špatné věci se proslavila poté, co úspěšně vyveštila potopení ruské jaderné ponorky Kursk v roce 2000. Při katastrofě zahynulo všech 118 členů posádky plavidla.

Co všechno předpověděla – a co se už splnilo?

  • V roce 1989 prohlásila, že Ameriku zasáhnou dva “ocelové ptáky” a “bratři padnou”. Dnes již víme, že tím (asi) myslela Světové obchodní středisko a teroristický útok na něj z roku 2001.
  • Vange se také úspěšně podařilo vyvěštit invazi extremistů do Evropy v roce 2016.
    Zřejmě její nejznámější prognózou je však dominance Ruska ve světě a zejména Vladimira Putina jako jeho lídra. O Putinovi se Vanga vyjádřila, že jen “Vladimirova sláva, sláva Ruska, přetrvá” a přímo prohlásila, že Rusko se stane jedinou světovou mocností.

Vangelis Gushterova – známá zejména pod “pracovním” pseudonymem Baba Vanga – věštila téměř 50 let a mnohé z jejích předpovědí nebyly nikdy zapsány. Otázkou tedy, pokud byla opravdu obdařena jasnozřivostí, co všechno nás ještě čeká, aniž bychom o tom věděli.

Následující věštby jsou však zdokumentovány a skutečně pocházejí od balkánského Nostradama. Nuž, v těchto případech sice víme, co nás – alespoň podle konspirací – čeká a nemine, ale že bychom byli díky tomu klidnější … ne nadarmo se říká, že “neznalost je slast”.

Nyní však v sobě naberte odvahu a viz 5 hrůzostrašných předpovědí Baby Vangy na rok 2019. A pokud si nevíte pomoci a musíte se na příchod nového roku těšit, ať aspoň víte, co budete ve skutečnosti opěvovat!

Pokračování na další straně …